Nahoru

Zateplení fasád

Trápí Vás zvyšující se ceny energií a paliv na vytápění? Rádi byste tyto náklady ušetřili? Řešením může být zateplení fasády. Špatná tepelná izolace způsobuje nejen únik tepla, ale také poruchy zdiva způsobené častým promrzáním. 
Nejrozšířenější řešení zateplení pláště budovy je pomocí vnějších tepelně izolačních kontaktních systémů. Zateplovat můžeme pomocí izolačních desek na bázi polystyrenu, jejichž výhodou je příznivá cena, jednoduchá instalace a minimální přitížení konstrukce, nebo pomocí izolačních desek na bázi minerálních vláken, u kterých je výhodou použití bez požárně technických omezení  ve výškách nad 22,5 metru.

Společnost Bosta zajišťuje zateplování jak rodinných, tak i bytových a panelových domů, provádíme komplexní i dílčí zateplení např. stropů bytů v podkroví . Navrhneme Vám nejlepší možné řešení k zateplení Vašeho domu.

Rozhodnete-li se pro zateplení fasády, zvýšíte tím odolnost Vaší nemovitosti proti:

  • Vzniku a působení trhlin
  • Vodě při vysoké propustnosti pro vodní páry
  • Mechanickému poškození fasády

Co Vám přinese zateplení fasády?


Zateplením fasády především snížíte spotřebu energie na vytápění Vašeho domu, ale zároveň získáte i nový a modernější vzhled budovy. Zateplení fasády má kladný vliv na celou stavbu, také se značně prodlouží životnost Vašeho domu a v neposlední řadě Vám zateplení fasád zhodnotí tržní cenu domu. Zateplením fasád se dá ušetřit  až 40% nákladů na vytápění, to se rovná nižší provozní výkon topné soustavy, což vede k jeho delší životnosti.

Pro více informací o zateplení fasád se na nás obraťte prostřednictvím e-mailu bosta@volny.cz či telefonního čísla 602 206 290.