Nahoru

Reference

Máme bohaté zkušenosti z občanské i průmyslové výstavby. Provádíme kompletní výstavbu rodinných domků, provedli jsme celou řadu rekonstrukcí domů a bytů. Tyto činnosti zajišťujeme jak svými pracovníky, tak i formou kooperačních smluv.

Realizovali jsme rekonstrukce vináren, obchodů i výstavbu rodinných domků a jiných objektů. Například jsme dokončili kompletní opravy  lodžií pro SBD Rozvoj, podíleli jsme se na opravách Staroměstské radniceTančícího domudomu Matky boží v Celetné ulici a mnoho dalších.

Od roku 1993 provádíme kompletní rekonstrukce zastávek autobusů speciální metodou ražených betonů (odolnost proti mrazu, nízká obrusnost, protismyková úprava, stálost vůči ultrafialovému záření). Do dnešního dne jsme zrekonstruovali cca 23 500 m2 zastávkových ploch.

Provádíme opravy a výměny propadlých nebo jinak k poškozených kanalizačních armatur, revizních šachet a uličních včetně vyčištění šachet až do hloubky několika metrů. 

Od roku 1998 provádíme zateplení fasád panelových domů. Při této práci používáme pouze certifikované materiály. Mezi zajímavosti patří i provedení stavebních prací akce “Ekopark“ v Braníku a stavební část úpravy parku na Branickém náměstí. Provádíme stavby dětských hřišť V Praza 4 a v Praze 13.

Každý rok zrealizujeme okolo 25 různých staveb s celkovým obratem do 20 mil. Kč. 

Podívejte se na některé z nich:

Sanace vlhkého zdiva

Plánujete řešit vlhkost Vaší nemovitosti? Svěřte se svým problémem společnosti Bosta Holding.

Drenáž

Drenáž provádíme s kontrolními šachtami, díky kterým je možné ověřit funkčnost drenáže a stav podzemní vody.